Busy Belgia

Busy z najwyższą technologią? — wyłącznie u nas Do Państwa dyspozycji oddajemy busy do Belgii 15 osobowe, 33 osobowe oraz 45 osobowe — wybór busa zależy od ilości chętnych osób, wyruszenia w dana trasę. Oferujemy busy z polski do belgii oraz powrotne z belgii do Polski.

Posiadamy busy do Belgii 15, 30 oraz 45 osobowe Jeżeli chcesz przetransportować paczkę, zapoznaj się najpierw z naszym regulaminem. Paczka powinna być szczelnie zamknięta, aby nie otworzyła się podczas ładunku czy transportu. Dodatkowo należy starannie oraz dokładnie wypisać wszystkie dane personalne nadawcy i adresata — prosimy o podanie również numerów telefonów dla lepszego kontaktu. Dodatkowo na naszej stronie internetowej dotyczącej przewozów tj. https://www.cobrabus.pl/ znajdą Państwo szczegółówe informacje kiedy i jaki bus wyjeżdza.

Przewóz osób Niemcy

Dzwoń +48 503833366

Przedmioty znajdujące się we wnętrzu paczki należy dokładnie owinąć, najlepiej folią bąbelkową w celu zabezpieczenia przed wszelkimi uszkodzeniami. Na kartonie z przedmiotami delikatnymi należy nakleić dodatkowe ostrzeżenie — wtedy nasi pracownicy rzetelnie zadbają o twój majątek

Podejmij współpracę z naszym przedsiębiorstwem Oferujemy współprace z naszą firmą dla biur podróży — pracujemy już z niejedna instytucją, która organizuje wyjazdy wszelkiego rodzaju, miedzy innymi są to: wyjazdy na koncerty| wyjazdy na wycieczki szkolne| wyjazdy na uroczystości okazjonalne| wyjazdy na imprezy sportowe| wyjazdy grupowe| wyjazdy na szkolenia| wyjazdy integracyjne|

Podejmij z nami współpracę, oferujemy nowoczesne i komfortowe busy wieloosobowe, w zależności od ilości transportowanych osób dostarczamy odpowiedni pojazd. Nasze busy z polski do belgii jeżdzą dwa dni w każdym tygodniu przez niemcy oraz Holandię.

Podróżuj z nami